Predaj rekreačno - tenisového centra 3.

Typ: Predaj
Druh: Ostatné
Lokalita: Hamuliakovo
Počet izieb: 11
Veľkosť: 20 000 m²
Adresa: Hamuliakovo
Cena: 0 EUR
 
Kontakt
Adresa: JUDr. Imrich Petheö, Ing.Pudmerická Anna
Telefón: + 421 911 555 503 ,+ 421 905 434 476
E-mail: euglobs@zoznam.sk. , anka.pudmericka@gmail.com
Web: www.eureality.info

Popis nehnuteľnosti

 Areál leží v rekreačnej oblasti 10 km od Bratislavy pri Dunajskej lagúne v Hamuliakove . Zo západnej strany je areál ohraničený vodným tokom šírky 30 metrov  kanálom Dunaja. 
Rozloha areálu je 2 hektáre.
 Prístup do areálu je po asfaltovej a betónovej vozovke. Parkovanie návštevníkov s kontrolovaným prístupom je vo vnútri areálu na betónových plochách pre cca 20 vozidiel. Podlahová plocha stavby je 600 m2 na dvoch podlažiach. Celková kapacita motela je 40-50 lôžok( 2,3,4 posteľové izby a 5 apartmánov. Na prízemí je terasa s barom.Motel je stavba z ľahkých panelov s kombináciou murovaných stien.
V areáli sú doplnkové, obslužné stavby, celoročne obývateľná chata 1+1(ubytovanie strážnika), murovaný gril – stodola, vodáreň, sklady techniky, športového náradia, bicyklov a lodí.
Tenisové kurty ktorých je 5,jeden z nich je s odrazovou cvičnou stenou.Z toho 4 majú bežný rozmer a 1 je olympijský.Všetky majú antukový povrch. Nachádza sa tu  centrál s umelým osvetlením, šatne + sprchy, technické zázemie, príjazdová komunikácia + parkovisko, spevnené plochy chodníkov, nočné osvetlenie,vlastné žumpy,vlastná studňa,rozvod vody so 100 mm rúrami,elektrina so 160 ampérovými ističmi.
 CENA DOHODOU.

Galéria obrázkov